Sesje w prezencie

808 5574a Sesje w prezencie

Istnieje możliwość zakupu imiennych zaproszeń na sesje zdjęciowe. Zaproszenia są ręcznie robione i niepowtarzalne, zawsze do wyboru z co najmniej kilkunastu. Do odbioru osobiście w studiu. 

Zaproszenia są w tej samej cenie co sesje (szczegóły w zakładce „oferta”):

Sesja 0,5h (5 wybranych zdjęć) – 190zł

Sesja 1h (10 wybranych zdjęć) – 290zł

Sesja 2h (15 wybranych zdjęć) – 390zł

Sesje są wykonywane od poniedziałku do piątku. Możliwość wykonania sesji w soboty + 10%. Można zamawiając zaproszenie od razu dobrać więcej zdjęć niż w powyższych pakietach, każde dodatkowe zdjęcie to koszt 15zł. Można także dobrać obraz drukowany na płótnie, cennik w zakładce „oferta”.

Zaproszenie jest ważne 6 m-cy. 

Poniżej przykładowe zaproszenia do wyboru.

 

Dla osób, które mają problem z odbiorem osobistym przygotowujemy specjalne imienne zaproszenia w formacie jpg i przesyłamy drogą mailową. Aby zamówić zaproszenie on line wystarczy wybrać pakiet i wpłacić odpowiednią kwotę na poniższy nr konta, następnie przesłać maila z potwierdzeniem przelewu i danymi dla kogo mamy przygotować zaproszenie oraz jakiego typu ma to być sesja: rodzinna, dziecięca, biznesowa, portretowa, glamour, akt, bądź po prostu indywidualna studyjna (wówczas osoba, która widnieje na zaproszeniu sama zadecyduje).

Nr rachunku: 
04 1240 1431 1111 0010 0943 9857
Bank Pekao S.A., oddział w Krakowie

Comments are closed.